הנשים החרדיות הזניקו את הצמיחה של חברת ההייטק

שעת בוקר מוקדמת, בעיר מודיעין עילית. עיר הילדים של המגזר החרדי. אלפי ילדים עושים את דרכם למאות מוסדות החינוך הפזורים בכל רחבי העיר. כאן בעיר מודיעין עילית, ניתן לראות חילופי תפקידים. בעוד הנשים עושות את דרכן למקומות העבודה חדורות בתחושת שליחות של היותן מפרנסות יחידות של הבית. הגברים הם אלו שאמונים על פיזור הילדים במוסדות, הנשים צועדות כל אחת אל מקום עבודתה מי בתוך העיר מודיעין עילית ומי מחוץ לעיר. מהפכת התעסוקה במגזר החרדי והגידול במספרן של הנשים היוצאות לשוק התעסוקה, לא פסחה גם על העיר החרדית מודיעין עילית. חברות רבות ומובילות כמו: מטריקס, סיטי בוק, חברת ויזה חברת BDO וחברות נוספות. בחרו את העיר כיעד ופתחו שלוחה במרכז העסקים הפועם והצומח של העיר – מתחם 'ציפחה'.

בשנה האחרונה כחלק ממהפכת חללי העבודה, הוקם מתחם עסקי חדש הכולל למעלה מ-1,100 מ"ר של משרדים ועמדות עבודה להשכרה. חברות היי טק ואחרות החליטו להתחבר להצלחה התעסוקתית של הנשים החרדיות והקימו שלוחה משלהם במתחם.

רוצה לפתוח שלוחה במרכז העסקים הגדול במודיעין עילית?

הכירו את סיפורה של חברת אנטריפוינט החברה המספקת שירותי IT  שירותי מיקור חוץ וטרנספורמציה דיגיטלית וכן מטמיעה מערכות ליבה של חברות ענק והזקוקות לשירותיהן של מתכנתות מוכשרות ומקצועיות, החברה שנמצאת במגמת צמיחה פתחה שלוחה במודיעין עילית ומעסיקה נשים חרדיות במגוון תחומים הקשורים בתכנות.

קרן בילינסון סמנכ"ל משאבי אנוש באנטריפוינט מספרת על הצמיחה שהחברה חוותה בעקבות ההחלטה להעסיק נשים חרדיות ולפתוח שלוחה בעיר מודיעין עילית: "מוסר העבודה של הנשים החרדיות הוא משהו שקשה למצוא דומה לו בשוק התעסוקה. צריך להבין אישה חרדית מגיעה למקום העבודה לא מתוך רצון לפתח קריירה ולא מתוך רצון למימוש עצמי. היא באה חדורה בתחושת שליחות שהיא מפרנסת את הבית, בית של תורה. השליחות הזאת הופכת אותה לנאמנה למקום העבודה לאחת שרוצה בהצלחתה של החברה", מסבירה בילינסון את היתרונות התעסוקתיים שיש בהעסקת נשים חרדיות בחברה.

בנג'י קופלנד סמנכ"ל פיתוח עסקי מספר "אנו כחברה האמנו עוד לפני שיצאנו לדרך עם המהלך של פתיחת השלוחה במודיעין עילית, שהצעד הנכון להתפתחות העסקית שלנו הוא לפתוח שלוחה במודיעין עילית. אני שמח לראות שההחלטה הייתה נבונה ואנחנו כיום מתעדים להרחיב את השורות ולהעסיק עוד נשים חרדיות ממודיעין עילית. נשים שהם כוח תעסוקה שתורמים לקידום החברה שלנו ולצמיחתה ורואים בתהליך זה מנוע צמיחה עיקרי"

חברת אנטריפוינט, היא רק אחת מהחברות שהחליטו לפתוח שלוחה בציפחה מתחמי עבודה משותפים – מתחם העסקים החדש במרכז עסקים עילית. חברות נוספות הצטרפו לסיפור ההצלחה ונהנות מכוח העבודה האיכותי, המסור והנאמן של הנשים במודיעין עילית. הצטרפותן של הנשים לעבודה בחברות אלו מביאה אותם לרשום צמיחה וגידול בשורת הרווח.

אתם יכולים גם להצטרף להצלחה ולפתוח שלוחה משלכם במרכז העסקים הפועם והצומח של העיר החרדית הגדולה מודיעין עילית.

לפרטים נוספים על המתחם והמשרדים הפנויים